tel
+420 777 847 825
email
info@iregulace.cz
inteligentní systém regulace pro váš dům
  • Umíme řídit vše, co řídit jde ...
  • Zajistíme ovládání přes web a vzdálený přístup ...
  • Plně univerzální nasazení - jediným limitem jsou vaše nápady ...
  • Promyšlené vzory chování, založené na zkušenostech s předchozích projektů ...
  • Snadné přizpůsobení budoucím potřebám ...
  • Technologie Loxone, Tecomat Foxtrot, Domat

Tecomat Foxtrot

Tecomat Foxtrot – to je nový malý modulární řídicí a regulační systém od společnosti Teco a.s. Díky výkonné procesorové jednotce s bohatými komunikačními schopnostmi, promyšlenému systému vstupně/výstupních periferií či originálnímu propojení se světem inteligentních elektroinstalací může být Tecomat Foxtrot právem označován za řídicí systém “nové generace”.
Teco PLC                                                Teco PLC

 

Řídicí systém Tecomat Foxtrot je na trhu výjimečný kombinací centrálního řídicího systému mezinárodního standardu PLC dle ČSN EN 61131, vlastní proprietální dvouvodičové instalační sběrnicí CIB – Common Installation Bus®, integrovaného ethernet portu, až 4 sériových portů a integrovanou velkokapacitní pamětí až 32 GB pro ukládání velkého množství dat a uživatelských WEB stránek. Integrovaný WEB server a volně programovatelné vlastní vestavěné WEB stránky přímo spojené se všemi měřenými a ovládanými veličinami a zároveň malá vlastní spotřeba kolem 2 W ze systému Foxtrot dělají ideální základ pro vybudování univerzálního jádra moderní digitální domácnosti a významně šetří energetické zdroje jednak samotným principem řízení energií v řízených objektech (vytápění, chlazení, rekuperace, zamezení plýtvání zdroji a jejich optimální řízení), a potom také samotnou minimální spotřebou centrálního modulu, zmiňované 2 W, což je řádově nesrovnatelně méně než většina systémů inteligentního řízení budov, založená na řešení PC server, který má řádově větší trvalou spotřebu.

Na trh je uváděn pro různé obory automatizace – průmyslová automatizace, měření a regulace, automatizace budov, inteligentní domy, vždy jako průmyslové PLC. To znamená, že se jedná o mimořádně spolehlivý a odolný produkt s výjimečně dlouhou životností, což v oblasti řízení v libovolných oborech každý uživatel ocení. Například u trhu automatizace budov a inteligentních domů to je nezanedbatelná výhoda.

Řídicí systémy Tecomat byly vždy ve své 38leté historii konstruovány s ohledem na maximální délku životnosti a spolehlivosti. Nejsou výjimkou naše systémy, které řídí nepřetržitě procesy – např. Zpívající fontána v Mariánských lázních je od roku 1986 dodnes provozována s naším systémem NS905, podobně jako Křižíkova fontána na Výstavišti v Praze, která je jen o cca 5 let mladší. Dalším přínosem je, že náhradní díly na naše řídicí systémy vyrábíme minimálně deset let po ukončení výroby jednotlivých generací řídicích systémů. Zákazník si tedy u nás pořizuje produkt, který mu může sloužit po dlouhou řadu let a není nucen kupovat stále nové a nové produkty, což je dnes naopak ve všech odvětvích a bohužel i u renomovaných výrobců zvykem.

Odkaz na stránky výrobce:

Teco PLC